Українці активно пересідають на б/у автомобілі

У квітні 2018 року первинну реєстрацію в Україні пройшли 13,3 тис. легкових автомобілів, з них 6,8 тис. нових і 6,5 тис. вживаних. При цьому в сегменті нових автомобілів приріст первинного ринку становив лише 5%, а автомобілів з пробігом було поставлено на облік на 44% більше, ніж за квітень минулого року.

Всього за період із січня по квітень український парк поповнився на 25,2 тис. вживаних легкових автомобілів, що на 85% більше, ніж за аналогічний період минулого року. Крім того, українці зацікавилися купівлею вантажівок і мікроавтобусів.

“Активному поповненню національного автопарку іномарками з історією сприяє дію знижених акцизів на імпорт легкових автомобілів, що були в експлуатації, під які цього року потрапляють машини віком до 8 років”, – зазначають аналітики асоціації “Укравтопром”.

Найбільша кількість імпортного “секонд-хенду” припадає на автомобілі Volkswagen. У квітні українську “прописку” отримали 1004 машини цієї марки. В результаті частка машин з пробігом в загальному обсязі квітневих первинних реєстрацій автомобілів Volkswagen становила 62%.