Експерти розповіли, як захиститися від викрадачів авто

У Києві – хвиля викрадень автомобілів – причому, якщо раніше такі ситуації траплялися в основному в спальних районах, то зараз вони не рідкісні і в центрі міста. Напередодні одну з таких машин, вкрадених у нардепа, знайшли в іншій країні. Як запобігти злочинам та чого категорично не можна робити автовласникам – з’ясовували журналісти “Сьогодні”.

Автомобіль, викрадений півтора роки тому в Києві, знайшли в Грузії – така історія сталася з народним депутатом Оксаною Продан. Нову машину вкрали вночі, прямо під вікнами її будинку.

“Історія її повернення в Україну – складна, але ми її пройшли. Спасибі грузинам .. вони не тільки затримали, зберегли … але дійсно допомогли мені її повернути“, – написала нардеп на своїй сторінці в Facebook.

Однак, хепі-ендом історії українських автоугонів закінчуються рідко. Тільки з початку року в столиці зникли 212 машин – і це тільки за офіційною статистикою.

Експерт з безпеки Дмитро Стрижов рекомендує не залишати транспортний засіб без сигналізації. Запевняє, кращий варіант – не звичайна звукова, яка налякає злочинця і повідомить власникові авто, а така, яка надішле сигнал тривоги на пульт охоронної компанії.