Чим хороші американські автомобілі?

Чим хороші американські автомобілі? – тут є про що поговорити, оскільки на батьківщині масового автопрому свої споживчі традиції і своя конструкторська школа.

Розбираючись, чим хороші американські автомобілі, потрібно насамперед визначитися, що ми розуміємо під цим терміном. Добре це чи погано для нас, сказати важко, але факт: американські автомобілі – це давно вже не тільки корінні північноамериканські марки Chevrolet, Chrysler, Buick, Jeep, Cadillac, Lincoln, Dodgeчи Tesla. На дорогах Нового Світу давно вже не менше половини машин аж ніяк не місцевого виробництва і навіть не місцевих марок. Хоча практично всі вони зроблені якщо не спеціально для Америки, то з оглядкою на неї.

Таким чином, в число американців потрапляють деякі японські моделі, які випускаються під особливими суббрендами (Acura, Infiniti, Lexus). У той же час, деякі добре відомі європейські моделі (наприклад, Ford Fiesta і Focus) продавалися в Америці без серйозних змін, і потрапляючи звідти до нас, вони формально можуть вважатися «американками».

Image

Навіть неамериканські виробники часом мають в асортименті моделі, призначені виключно для американського ринку.

Слід визнати, що типові автомобілі з Америки справді мають суттєві відмінності від більш звичних нам європейських, японських і корейських. На слуху чимало негативних характеристик «американців», але не рідше говорять про технічні достоїнства, про особливий стиль і неповторну харизму цих машин.

Але ми сьогодні поговоримо про більш конкретних матерії – про реальні плюси автомобілів, привезених до Старого Світу з Америки.

– Ціна. За інших рівних даних автомобілі з Америки завжди дешевші – бо ціни в заокеанських автосалонах часто становлять близько 50% від європейських. До того автомобільне життя в США завдяки особливостям страхування і сервісу влаштоване так, що стара машина не представляє великої цінності для власника – він розлучається з нею легко і без жалю.

– По-багатому. Автомобілі-«американці» практично всі багато укомплектовані. Можливо, не всі стандарти «багатства» збігаються з нашими, але оснащення завжди щедре.

– Для американського ринку зазвичай випускають моделі з м’якою, комфортною підвіскою. Це добре підходить для нишх поганих доріг.